071-5722 141
Wij zijn een SCOL school
Home Nieuws Geslaagde open dag!

Geslaagde open dag!

20 mei 2019 | Nieuws

Woensdag 15 mei was iedereen van harte welkom op de open dag van De Ley. De leerkrachten en leerlingen hadden mooie presentaties gemaakt om te laten zien wat ouders kunnen verwachten als zij hun kind(eren) inschrijven op De Ley. We kunnen terugkijken op een leuke middag/avond. Er waren veel bezoekers en wij hebben een heleboel complimenten gekregen over onze school en natuurlijk ons team!

 

Mocht u niet in de gelegenheid zijn geweest om te komen kijken op 15 mei dan bent u van ha

rte welkom om een afspraak te maken met onze directeur. U krijgt dan alle informatie en een rondleiding zodat u een goed beeld krijgt van onze school.

Wij hopen u te zien op bs De Ley!

UW PRIVACY EN HET GEBRUIK VAN COOKIES

Deze website gebruikt cookies om de inhoud en de marketing van onze website te personaliseren, om extra functies te bieden en om websiteverkeer te analyseren. Per categorie; functioneel of marketing, wordt duidelijk aangegeven waar de cookies voor dienen. U kunt zelf bepalen welke cookies aan of uit mogen staan. Functionele cookies kunnen niet worden uitgezet, deze zijn noodzakelijk voor de werking van de website. Wanneer u direct op ‘Accepteren’ klikt dan gaat u akkoord met de toepassing van alle cookies binnen deze website. Meer informatie over privacy kunt u vinden op de privacypagina van SCOL.

Cookie instellingen ×

  • Functioneel

Deze website gebruikt cookies die voor de functionaliteit van de website noodzakelijk zijn. Denk aan basisfuncties, instellingen, pagina-navigatie en o.a. toegang tot beveiligde delen van de website. Zonder deze cookies kan de website niet naar behoren werken.